از خدمات پس از فروش پاکشوما چه می دانید؟

15 بهمن 1400

از خدمات پس از فروش برند پاکشوما چه می دانید؟ آیا راه های ارتباطی با پاک سرویس را می دانید؟ نگران نباشید ما به شما خواهیم گفت. پاک سرویس به عنوان ارائه دهنده خدمات پس از فروش این برند در زمینه نصب، راه اندازی، آموزش استفاده از دستگاه، ارائه سرویس دوره ای، گارانتی و تعمیرات فعالیت دارد.

همانطور که گفته شد این مرکز را با هدف ارائه سرویس ها و خدمات پس از فروش، تامین قطعات و لوازم یدکی لوازم خانگی کوچک و بزرگ توسط پاکشوما تاسیس شده است. این گروه به تمامی نیروی انسانی خود آموزش های لازم را داده تا بتوانند هر کدام در جایگاه خود بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهند و همچنین تخصص لازم را در زمینه مورد نظر داشته باشند. هدف از این کار افزایش سطح رضایت خریدارن و مشتریان پس از خرید محصول مورد نظرشان است.

مدت زمان ارائه خدمات از زمان خرید تا یک مدت محدودی بوده اما سوالی که پیش می آید این است که این مدت زمان چقدر است و به چه چیزی وابسطه است؟ قبل از هر چیزی بدانید که بهتر است محصولات پاکشوما را از نمایندگی های اصلی و یا فروشگاه های معتبر خریداری نمایید زیرا حداکثر فاصله بین تولید و نصب محصولات باید 24 ماه باشد و برخی از افراد سودجو این موضوع را در نظر نمی گیرند.

طبق اعتبار نامه، ماشین لباسشویی اتوماتیک 24 ماه، ماشین نیمه اتوماتیک و دو قلو 18 ماه، ماشین ظرفشویی 18ماه، جاروبرقی 18 ماه، کولرگازی 18 ماه، یخچال و یخچال ساید بای ساید 24 ماه، کمپرسورهای کولر گازی 60 ماه از تاریخ تولید و کمپرسور های ساید بای ساید 144 ماه از تاریخ تولید گارانتی دارد.

همچنین لازم است بدانید که انجام موارد زیر اعتبار نامه را فسخ می کند.
از آنجایی که هزینه حمل و نقل بر عهده مشتری بوده و برخی افراد آن را تقبل نمی کنند، اگر حین حمل و نقل مشکلی پیش بیاید و یا سهل انگاری از طرف خریدار سر بزند.
در صورتی که نصب و سرویس اولیه محصول توسطی فردی به غیر از متخصصان پاک سرویس انجام شود.
نصب در محل نامناسب و تایید نشده
جا به جایی بعد از نصب دستگاه بدون هماهنگی با مرکز
ایجاد مشکل به دلیل نوسان برق
استفاده غلط از دستگاه

بسیاری از افراد به دنبال خدمات پس از فروش پاکشوما تهران، خدمات پس از فروش پاکشوما اصفهان، خدمات پس از فروش پاکشوما در کرج، خدمات پس از فروش پاکشوما در شیراز و …. هستند. پاکشوما راه ارتباطی خود را با مشتریان راحت تر کرده به طوری که شما در هر شهری که باشید با مراجعه به سایت پاک سرویس می توانید در خواست تعمیر خود را ثبت نمایید یا با شماره تلفن 1608 تماس حاصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد برای دیگر کاربران / فیلدهای مشخص شده ضروری میباشد. *