آغاز همکاری گروه پاکشوما با برند جهانی کنوود

14 خرداد 1401

گروه پاکشوما طی مراسمی در روز سه شنبه سوم خرداد سال 1401 در هتل اسپیناس پالاس تهران به همراه مدیران ارشد سازمان و شرکای تجاری خود از سراسر کشور خط تولید جدید محصولات لوازم خانگی کنوود برای بازار ایران را که شامل ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال، جاروبرقی و کولرگازی می باشد را  معرفی کرد.

ماشین لباسشویی، ظرفشویی و جاروبرقی کنوود با همکاری پاکشوما تولید خواهد شد.

قائم مقام گروه صنعتی پاکشوما در سمینار کنوود گفت جایگاه پاکشوما پس از حدود نیم قرن فعالیت کجاست؟ این پرسش مهمی است و باید گفت جایگاهی که درحال حاضر پاکشوما در آن قرار گرفته مدیون زحمات آقای ابراهیمی است.

وی ادامه داد : واحد تحقیق و توسعه و همچنین تیم قدرتمند بازرگانی و البته خدمات پس از فروش مناسب باعث شده تا پاکشوما دربهترین جایگاه ممکن قرار بگیرد.

اسحقی گفت : تحریم ها باعث بسته شدن درهای کشور به روی ورود محصولات خارجی شد. اما برند پاکشوما با همکاری مناسببا برندهای معتبر دنیا از جمله کنوود توانست در همین شرایط، به فعالیت خود با قدرت هرچه بیشتر ادامه دهد.

قائم مقام گروه صنعتی پاکشوما ادامه داد : در سال 2020 قرارداد همکاری با برند کنوود بسته شد و در فاز اول تولید کولرگازی ۱۸۰۰۰و ۲۴۰۰۰ در دستور کار قرار گرفت. در فاز دوم تولید ماشین ظرفشویی، لباسشویی و جاروبرقی کنوود نیز در دستور کار قرار دارد و بهزودی این محصولات نیز در کشور تولید خواهد شد.

وی در پایان گفت : قرارداد کنوود با برند پاکشوما بلند مدت است و اهداف خوبی برای توسعه محصولات مشترک کنوود و پاکشوما برنامه ریزی شده است. هدف ما این است که محصولات با کیفیت را تولید و به دست مشتری برسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد برای دیگر کاربران / فیلدهای مشخص شده ضروری میباشد. *